רוקחות טבעית

למה רוקחות טבעית?

כאשר אנחנו מורחים על עורנו מוצר שמכיל כימיקלים, בושם וחומרים סינטטים, הם מגיעים למחזור הדם, מתקשים להתפרק ומצטברים בגוף. חומרים אלו לא רעילים ברמה המיידית, אך לאורך זמן, כאשר יש הצטברות של רעלים ברקמות הגוף, הם עלולים לשבש ולפגוע בתפקודן. ובנוסף, חומרים סינטטים מפרים את האיזון הטבעי של העור ועלולים לגרום לגירוי, אדמומיות, יובש, איבוד הלחות הטבעית של העור או שומניות יתרה. products

תכשירים טבעיים מכילים חומרי גלם מהטבע, מהצומח, מאמא אדמה. העור והגוף שלנו יודעים להתמודד ולפרק אותם, כך הם לא מהווים מעמסה על מערכות הגוף הפנימיות. בנוסף הם שומרים על המאזן הטבעי של העור ונותנים הזנה ישירה ומיידית לתאים.

 

למה להשתמש במוצרים מבית שקד ארומתרפיה בעבודת יד?

מוצרי הטיפוח והטיפול של שקד הינם 100% טבעיים. נרקחים בעבודת יד אוהבת וכשהמוצר מגיע אלייך הוא מגיע עם ברכה ותפילות ששלחתי אליו ואליך.

מה מכילים המוצרים?

חומרי גלם איכותיים וללא פשרות. ישנם מוצרים על בסיס חמאות צמחיות (שיאה, קקאו, קוקוס) שמנים צמחיים בכבישה קרה בלבד ושמנים אתריים. חלק מהמוצרים מכילים מים ארומטיים וצמחי מרפא. ישנם המכילים דונג דבורים, טבעונים יכולים לבקש את אותו מוצר ללא דונג הדבורים ואכין באהבה.החומר המשמר במוצרים הוא ויטמין E  ממקור טבעי.

בנוסף, שמנים אתריים משמשים כחומרים פעילים עם השפעה טיפולית מרפאת, חומרים משמרים ומפיצי ריח.

כל מוצר נרקח בריכוזים מדוייקים ומותאמים לפי סוג הטיפול, סוג העור, האזור המטופל (פנים, גוף, שיער) הגיל והמצב בחיים (תינוקות, ילדים,הריון, לידה, הנקה).

לא מכיל רעלים וכימיקלים:

כל המוצרים אינם מכילים חומרים סינטטים, כימיקלים, חומרים רעילים ותמציות ריח סינטטיות. חלילה, לא מכילים SLS, פרופילן גליקול (PG), איזופרופיל, אסטרוגן, שמן מינרלי, פראבנים וטלק.

ידידותי לסביבה:

  • לא נוסה על בעלי חיים
  • מגיעים בצנצנות ובבקבוקי זכוכית שניתנים למחזור.
  • זכוכית אינה מגיבה באופן כימי עם החומרים הפעילים שקיימים במוצר וכך, נשמרות התכונות התרפויטיות של המוצר וגם עורך.

מחיר:

אני מייצרת את המוצרים ושולחת ישירות אליך - אין פערי תיווך של חנויות או מפיצים.

כל המוצרים מרוכזים ומספיק לקחת מעט חומר בכל שימוש, לכן המוצרים מספיקים לזמן רב.